Nabídka pojištění vozidel​

Kupujete nový vůz a přemýšlíte, jak a kde ho pojistit? Proč si jednoduše nezařídit pojištění zároveň při jeho koupi? Nabízíme vám rychlé vyřízení pojištění přímo v našem autobazaru. Umožňujeme sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (tzv. povinné ručení) a havarijní pojištění. Mimo základního povinného ručení a havarijního pojištění máte možnost vybrat si i další připojištění.

generali

Pojištění GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA

Nabídka povinného ručení Generali zahrnuje jak limity pojistného plnění stanovené zákonem, tak limity vyšší, nad rámec zákona, které Vás spolehlivě ochrání (nelze zapomenout, že škody přesahující sjednaný limit pojistného plnění jdou k tíži odpovědné osoby).

Havarijní pojištění si u Generali České pojišťovny můžete sjednat v jedné ze tří možných variant, záleží na tom, jaká rizika si přejete do vašeho pojištění zahrnout. U Generali Česká pojišťovna havarijního pojištění máte také možnost sjednat si některé z mnoha nabízených připojištění.

cpp

Pojištění ČPP

ČPP nabízí povinné ručení ve 3 variantách s různými limity plnění. Součástí pojištění jsou asistenční služby zdarma při nehodě i pouhé poruše a rychlé, korektní vyřízení pojistné události. Nepochybnou výhodou je pojištění ušité na míru každého zákazníka.

Vedle povinného ručení a havarijního pojištění Vám Česká podnikatelská pojišťovna nabízí zajímavé možnosti připojištění jako je úrazové pojištění, pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla, pojištění přírodních rizik a asistenční služby.